English Deutche Szlovák Román Ukrán

Ongai Kékdaru

Szép magyar beszéd 2013 versenyeredményei

 

A negyedikes díjazottak a Szép magyar beszéd versenyen (Fotó: K. Gy.)Versmondás kategóriában:

1. évfolyam 1. helyezés Szondy Kíra 1. b, 2. helyezés Papp Anna 1. b, 3. helyezés Kádas Bettina 1. b, 4. helyezés Horváth Mária 1. b, 5. helyezés Horváth Alexandra 1. b. Felkészítõ: Durda-Tomorszky Marianna.

2. évfolyam 1. helyezés Budai Napsugár 2. b, 2. helyezés Pósán Rebeka 2. b, 3. helyezés Kardosi Petra 2. b, 4. helyezés Vadász Katalin 2. a, 5. helyezés Bódi Mercédesz 2. a. Felkészítõ: Máté Béláné és Pankucsiné Orosz Eleonóra.

3. évfolyam 1. helyezés Rácz Boróka 3. b, 2. helyezés Száva Renátó 3. b, 3. helyezés Horváth Laura 3. b, 4. helyezés Hajdú Lara 3. b, 5. helyezés Prion Dániel 3. b, 6. helyezés Matisz Jázmin és Tóth Petra 3. b. Felkészítõ: Kovácsné Garadnai Éva.

4. évfolyam 1. helyezés Galyas Mercédesz 4. b, 2. helyezés Galyas Róbert 4. b, 3. helyezés Csorba Tamara 4. b, 4. helyezés Vasas Brigitta 4. b, 5. helyezés Nemes Virág 4. b, 6. helyezés Gyõri Angelika 4. b. Felkészítõ: Kovácsné Nagy Ágnes.

 

Mesemondás kategóriában:

1. évfolyam 1. helyezés Nagy Flórián 1. b, 2. helyezés Szondy Kíra 1. b. Felkészítõ: Durda-Tomorszky Marianna.

2. évfolyam 1. helyezés Pósán Rebeka 2. b, 2. helyezés Budai Napsugár 2. b, 3. helyezés Máté Zsófia 2. b. Felkészítõ: Máté Béláné.

3. évfolyam 1. helyezés Rácz Boróka 3. b, 2. helyezés Hajdú Lara 3. b, 3. helyezés Matisz Jázmin 3. b, 4. helyezés Petró Krisztina 3. b. Felkészítõ: Kovácsné Garadnai Éva.

4. évfolyam 1. helyezés Dobos Levente 4. b, 2. helyezés Juhász Balázs 4. b, 3. helyezés Vasas Brigitta 4. b. Felkészítõ: Kovácsné Nagy Ágnes.

 

Olvasás kategóriában:

3. évfolyam 1. helyezés Rácz Boróka 3. b, 2. helyezés Száva Renátó 3. b, 3. helyezés Petró Krisztina 3. b. Felkészítõ: Kovácsné Garadnai Éva.

4. évfolyam 1. helyezés Vasas Brigitta 4. b, 2. helyezés Galyas Mercédesz 4. b, 3. helyezés Scholler Ádám 4. b. Felkészítõ: Kovácsné Nagy Ágnes.

 

Helyesírás kategóriában:

3. évfolyam 1. helyezés Száva Renátó 3. b, 2. helyezés Hajdú Lara 3. b, 3. helyezés Tóth Petra 3. b. Felkészítõ: Kovácsné Garadnai Éva.

4. évfolyam 1. helyezés Galyas Mercédesz 4. b, 2. helyezés Vígh Otília 4. b, 3. helyezés Nemes Virág 4. b. Felkészítõ: Kovácsné Nagy Ágnes.

A Szép magyar beszéd 2013 verseny legeredményesebb tanulói: 1. Rácz Boróka három elsõ helyezéssel, 2. Galyas Mercédesz két elsõ és egy második helyezéssel, 3. Szondy Kíra, Budai Napsugár, Pósán Rebeka egy elsõ és egy második helyezéssel.

Szépen szólj! 2013 versenyeredmények

 

Versmondás kategóriában:

5. évfolyam 1. helyezés Krassai Henrik 5. b, 2. helyezés Dendõk Tamás 5. b, 3. helyezés Siroki Szilvia Viktória 5. b.

6. évfolyam 1. helyezés Lakatos Ernõ, Horváth Ferenc, Szamkó Georgina.

7. évfolyam 1. helyezés Négyesi Imre 7. b, 2. helyezés Máté Gabriella, 3. helyezés Kovács Csilla és Váradi Cintia.

8. évfolyam 1. helyezés Frei Gréta, 2. helyezés Máté Péter, 3. helyezés Buzás Márta és Kerekes Petra.

 

Helyesírás kategóriában:

5. évfolyam 1. helyezés Horváth Ákos 5. b, 2. helyezés Krassai Henrik 5. b, 3. helyezés Dendõk Tamás 5. b.

6. évfolyam 1. helyezés Bajcsi Milán , 2. helyezés Farkas Gábor , 3. helyezés Pósán Zalán .

7. évfolyam 1. helyezés Bay Dominik Bánk 7. b, 2. helyezés Forgács Krisztián 7. b, 3. helyezés Horváth Dzsenifer 7. b.

8. évfolyam 1. helyezés Kerekes Petra 8. c, 2. helyezés Földesi Zsófia 8. b és Frei Gréta 8. c, 3. helyezés Buzás Márta 8. b.

 

Olvasás kategóriában:

5-6. évfolyam 1. helyezés Farkas Gábor, 2. helyezés Horváth Nóra, 3. helyezés Horváth Ákos.

7-8. évfolyam 1. helyezés Frei Gréta 8. c, 2. helyezés Buzás Márta 8. b és Kerekes Petra 8. c, 3. helyezés Balogh Dzsenifer.

 

Népdaléneklési kategóriában:

5-8. évfolyam 1, helyezés Frei Gréta 8. c, 2. helyezés Virág Fruzsina , 3. helyezés Horváth Diána és Szamkó Georgina.

Szépírás kategóriában:

5-6. évfolyam 1. helyezés Torma Krisztina, 2. helyezés Horváth Glória Gréta, 3. helyezés Horváth Dzsenifer Cintia,

7-8. évfolyam 1. helyezés Lõrincz Cintia Viviána, 2. helyezés Horváth Annamária, 3. helyezés

 

Rajzverseny kategóriában:

5-6. évfolyam 1. helyezés Kerekes Dominik, 2. helyezés Ragály József, 3. helyezés Horéna József Milán.

7-8. évfolyam 1. helyezés Tirpák Erika, 2. helyezés Máté Gabriella, 3. helyezés Kerekes Petra 8. c.

 

- K. Gy. -

Pálinkaverseny és képzések PÁLINAKMÚZEUM KIALAKÍTÁSA ONGÁN

Ongai termelői piac

Következő hónap
Ke Sze Csü Szo Va
      

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

      
Minden program...
Kiemelt linkek
Onga honlapja Ongai Horgász Egyesület Ongai Videótár Tata Lovasudvar Online Fotótanfolyam

2009.09.17. óta

472920

látogató járt oldalainkon

Betöltés folyamatban
Bezár

Betöltés...

Betöltés folyamatban
Kép
Bezár
Loading...