English Deutche Szlovák Román Ukrán

Ongai Kékdaru

A tanév legeredményesebb tanulói

 

Jutalmazás a tanévzárón (Fotó: T. L.)A Görgey Artúr Ált. Iskola és AMI 2012/13. tanévének legeredményesebb tanulóinak névsora - akik dicséretben és könyvjutalomban részesültek - alább olvasható.

Kitûnõ tanulók névsora: 1. b: Erdélyi Zsolt, Kardosi Petra, Kovács Adél, Máté Zsófia, Pósán Rebeka, 2. a: Glonczi András, Heinisch Gabriella, 2. b: Hajdú Lara, Petró Krisztina, Rácz Boróka, Száva Renátó, Tóth Petra, 3. b: Csontos Benedek, Csorba Tamara, Galyas Mercédesz, Nagy Letícia Vanessza, Nemes Virág, 5. a: Farkas Gábor, 5. b: Pósán Zalán, 7. c: Frei Gréta, Kerekes Petra, 8. a: Stucz Adrien, 8. b: Kovács Luca, 8. elt.: Erdei Klaudia.

Jeles tanulók névsora:

1. a. Matisz Krisztofer, 1. b: Budai Napsugár, Horváth Simon, Ruszkai László, Tóth Gergõ, 2. elt.: Ádám Gábor, 2. a: Balogh Gergõ, Váradi Péter Pál, 2. b: Lapis István, Vercsik Boglárka, 3. a: Váradi Attila Sándor, Dargai Dorina Csenge, Galyas Róbert, Horváth Gabriella, Scholler Ádám, Tiszai Tessza, Vasas Brigitta, Vigh Otilia, Zombori Milán, 4. a: Horváth Ákos, 5. a: Bajcsi Milán, Kerekes Dominik, 5. b: Baktai Balázs, 8. elt.: Horváth Anett.

 

Közösségi munkáért jutalmazott negyedikesek: 4. a: Dendõk Tamás, Horváth Ákos, Horváth Petra, Siroki Szilvia Viktória, 4. b: Horváth Bianka Regina, Krassai Henrik és Varga Richárd.

 

Jutalmazott nyolcadikosok: Berta Zoltán, sport és közösségi munkájáért, Buzás Barbara tanulmányi, kulturális és közösségi munkájáért, Erdei Klaudia kulturális és közösségi munkájáért, Farkas Bence János sport és közösségi munkájáért, Gácsi Márk László kulturális és közösségi munkájáért, Gyõri Mónika kulturális és közösségi munkájáért, Horváth Anett kulturális és közösségi munkájáért, Horváth Attila sport és közösségi munkájáért, Horváth Dániel sport és közösségi munkájáért, Horváth Etelka sport és közösségi munkájáért, Horváth Viktor    sport és közösségi munkájáért, Illés Tamás kulturális és közösségi munkájáért, Kiss Gergõ kulturális és közösségi munkájáért, Kovács Luca tanulmányi, kulturális és közösségi munkájáért, Kusinszki Kornél kulturális és közösségi munkájáért, Nádasdi Petra kulturális és közösségi munkájáért, Olasz Gergõ sport és közösségi munkájáért, Orlóczki Ivett sport és közösségi munkájáért, Plósz János kulturális és közösségi munkájáért, Stucz Adrienn tanulmányi, kulturális és közösségi munkájáért, Száva László sport és közösségi munkájáért, Tirpák Nikoletta kulturális és közösségi munkájáért, Torma Ferenc sport és közösségi munkájáért, Váradi Norbert sport és közösségi munkájáért, Varga Vivien kulturális és közösségi munkájáért, Vasas Vivien tanulmányi, kulturális és közösségi munkájáért, Virág Vivien Tünde sport és közösségi munkájáért, Viszkai Renáta sport és közösségi munkájáért.

 

- isk. vez. -

Pálinkaverseny és képzések




Kiállításhoz kapcsolódó eszközök beszerzése a Darvas Közösségi Ház és Múzeumba

Kiállításhoz kapcsolódó eszközök beszerzése  Darvas Közösségi Ház és Múzeumba

XII. Quintessence Pálinka- és Párlatverseny megrendezésének támogatása


XII. Quintessence Pálinka- és Párlatverseny megrendezésének támogatása

Quintessence projekt nap - a pálinkaverseny aranyérmes pálinkáinak és helyi termékek bemutatkozása


PÁLINAKMÚZEUM KIALAKÍTÁSA ONGÁN

Társadalmi szerepvállalás erősítése a közösségek fejlesztésével Onga városában

Társadalmi szerepvállalás erősítése a közösségek fejlesztésével Onga városában

Ongai termelői piac

Következő hónap
Ke Sze Csü Szo Va

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

    
Minden program...
Kiemelt linkek
Onga honlapja Ongai Horgász Egyesület Ongai Videótár Tata Lovasudvar Online Fotótanfolyam

2009.09.17. óta

1023772

látogató járt oldalainkon

Betöltés folyamatban
Bezár

Betöltés...

Betöltés folyamatban
Kép
Bezár
Loading...